Poptávka

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osm:
Zrychlené objednávání
Info

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

Rychlý kontakt

tel.: 326 388 184
fax: 326 388 605

e-mail:
obchod@jarico.cz

e-mail pro objednávky:
objednavky@jarico.cz

Novotn? Jaroslav - JARICO - idatabaze.czObalov? materi?ly, obaly - idatabaze.cz
JARICO s.r.o. (https://www.jarico.cz/)

Aktuality

COVID 19 INFO...

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o skutečnosti, že již není nutnost platby kartou při přebírání balíkových zakázek! 

Níže uvádíme aktualizované opatření směrem ke COVID 19

 

S ukončením platnosti nouzového stavu v ČR je ukončena i účinnost Mimořádné změny Obchodních podmínek zasílatele z 16.3.2020.

S ohledem na prioritní zájem ochrany zdraví osob zúčastněných na přepravě a odesílatelů a příjemců zásilek, ale do odvolání platí při přepravě následující opatření, která mají přednost před ustanoveními Obchodních podmínek, s nimiž by byla případně v rozporu:

  • Zasílatel není povinen vyžadovat podpis osoby jednající za Příjemce jako potvrzení o doručení zásilky. Při předání zásilky Zasílatel pořídí opis posledních 3 čísel průkazu totožnosti osoby přebírající zásilku. Jestliže převzetí nebude možné takto stvrdit, zásilka bude vrácena Příkazci. Výjimku tvoří zásilky, které je možné předat na základě jedinečného PIN kódu.

 

  • V případě zjevného poškození přebírané Zásilky je nutné Zasílatele (DPD CZ...dříve GEIS) informovat nejpozději v den doručení, a to formou emailu zaslaného na adresu skody@dpdcz.cz

 

  • V případě zjevného poškození přebírané Zásilky je nutné Zasílatele (DPD) informovat nejpozději v den doručení, a to formou vyplnění Zápisu o škodě na webových stránkách Zasílatele,                 viz. odkaz... https://www.dpd.com/cz/cs/podpora/reklamace/.

Aktualizováno dne 10. 6. 2020

Děkujeme za pochopení a dodržení zmíněných opatření.

 

Jaroslav Novotný

Majitel a jednatel společnosti